Tetování

KLIDNÉ A PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ  –  INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP  –  UNIKÁTNÍ MOTIVY  –  VEGANSKÉ BARVY  –  PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁL

Jak to probíhá

1. Napište mi o jaký motiv byste měli zájem. Do emailu mi stručně popiště vaši přestavu o umístění na těle a velikosti tetování.

2. Pokud bude motiv odpovídat mému stylu, ozvu se vám s nabídkou volných termínů. 

3. Zaplatíte mi poplatek (150 Fr.) za konzultaci a návrh motivu. Po realizaci tetování vám bude odečten od celkové ceny tetování.

4. Po společné konzultaci (osobní nebo online) pro vás připravím návrh tetování. Ten vám v předstihu pošlu do emailu k nahlédnutí.

5. V den tetování se společně podíváme na návrh. V případě potřeby zapracuji úpravy do návrhu a pustíme se do realizace tetování. Tetování se nemusíte bát. Snažím se tetovat s největší opatrností.

6. Pevně věřím, že se u mě budete cítit příjemně a odnesete si tetování, které ozdobí vaše tělo.

Často se ptáte

Mezi mé nejoblíbenější motivy patří luční květiny, motivy horských krajin nebo třeba souhvězdí. Ráda kombinuji ilustrace s jemnými nápisy. Nevyhýbám se ani zvířatům, minimalistickým nebo abstraktním motivům.

Netetuji cizí návrhy, rasistické, nacistické nebo extrémistické motivy. Piercing, permanentní makeup – neprovádím.

Netetuji osoby mladší 18 let a to ani se souhlasem rodičů. Tetování byste si měli pořádně rozmyslet, přece jenom, je to ozdoba na celý život. 

Netetuji těhotné a kojící ženy. 

Zatím ne, pouze černou a bílou.

Tetuji prémiovým strojkem SOL Nova Unlimited od německé firmy Cheyenne. Používám atestované kvalitní barvy schválené pro použití v EU. Konkrétně značky Dynamic a Silverback Ink, které jsou obě veganské.

Konečnou cenu tetování mohu určit až když znám velikost, umístění na těle a zhruba náročnost motivu po nakreslení návrhu. Minimální cena tetování je 100 Fr. 

Ne, v tuto chvíli je možné platit pouze hotově.