Reference

Tereza je neuvěřitelně talentovaná grafička. Miluje své řemeslo a je výjimečná v komunikaci svých nápadů, přičemž zahrnuje potřeby klientů. Naše firma se k ní znovu a znovu obrací, oceňujeme její vynikající, kreativní návrhy a rychlý obrat v projektech.

Peter Kimak, zakladatel Remotey.com

Terka nám navrhla pozvánku na křest našeho miminka a byli jsme opravdu moc spokojeni. Pozvánka byla krásná a vkusná, naprosto podle našich představ, obrovský úspěch měla i u naší rodiny a kamarádů. Také jsme ocenili rychlou komunikaci. Pokud budeme v budoucnu potřebovat grafický design, obrátíme se opět na Terku.

Eva Šolcová

Tereza Jirků Váňa je velmi nadaná ilustrátorka s citem, elegancí a schopností dát textům další rozměr života. Spolehlivá, operativní. Děkujeme za spolupráci na knize Za svědky minulosti.

Kamila Hladká, editorka, Nakladatelství JOTA

Terku jsem oslovil s prosbou o vytvoření designu vizitek. Věděl jsem, že nechci jen běžnou a ničím nezajímavou vizitku, ale že chci něco pěkného a originálního. Domluva a vše proběhlo naprosto v pořádku. Terka vytvořila dva návrhy, kdy bylo možné je ještě případně upravit. Výsledkem jsou nádherné, luxusně vypadající vizitky, vzhled hlouběji navazuje na provozovanou činnost, a dokážou zaujmout lidi, kterým jsou určeny. V neposlední řadě oceňuji i kompletní nachystání grafiky k tisku, a ochotu odpovědět na jakýkoliv dotaz. Kdybych kdykoliv potřeboval nějaké další návrhy, nebudu váhat, na koho se obrátit. Moc děkuji.

Ing. Libor Fiala

Tereza je úžasně přátelská, talentovaná a hlavně velmi milá. Je vidět, že pracuje s velkou péčlivostí, láskou a věci dotahuje k dokonalosti. Nikdy nás nezklamala. Těšíme se na další spolupráci s ní. Ať už se jedná o logo, design tiskovin nebo jiné věci, je pro nás číslo jedna.

Tým Ilge Heiden

Tereza pro naší Berounskou neziskovou organizaci Dobromysl vytvářela nové logo. Jednalo se o logo pro nový projekt DobroDílo, který vychází z názvu zakládající organizace. Tereze se podařilo vytvořit krásné logo vycházející z loga zakládající organizace, takže všichni vědí, že patříme k sobě, ale přece jsme odlišní. Styl loga koresponduje s nabídkou našich produktů a se zero waste a enviromentálním smýšlením našeho nového sociálního podniku.

Spolupráce s Terezou byla báječná. Na základě pár E-mailů (vzhledem k velké vzdálenosti probíhala veškerá komunikace online) neprosto pochopila o co nám jde a vytvořila návrhy loga, ze kterých vyšlo nové logo pro sociální podnik zaměstnávající lidi s mentálním postižením DobroDílo. Tereza dodržovala všechny stanovené termíny, na čem se s ní domluvíte to platí. Předala nám i pro nás „negrafiky“ srozumitelné manuály a všechny varianty loga v různých formátech. Spolupráci s Terezou můžeme vřele doporučit.

Mgr. Dana Drnovcová, Dobro Dílo

Terezka nám v roce 2017 vytvořila svatební oznámení přesně podle našich představ (ne-li) hezčí jistě to nebyla poslední práce, kterou pro nás tvořila! Velká spokojenost. Známe se i v osobním životě a vím, jak dělá věci naplno. Mám doma knihy s její ilustrací, jsou krásně zpracované. Doporučuji!

Tereza Kvasničková

Naše společnosti FEBE International s. r. o. se zabývá výrobou sportovního vybavení, jako jsou například snowboardy a wakeboardy, pod značkou OCB Factory. V tomto odvětví je jedním z hlavních faktorů prodeje jejich design. V roce 2014 pro nás paní Tereza Jirků pracovala na návrhu nové snowboardové kolekce. Během této doby bylo na zakázku vyrobeno mnoho vzorů, např. designy s portréty hollywoodských hvězd v různých stylech.  Díky skvělým zkušenostem jsme v roce 2015 obnovili spolupráci. Tereza pro nás vytvořila novou letní kolekci wakeboardů. V současné době spolupracujeme na návrzích plaveckého oblečení.

Díky designům od Terezy se staly naše produkty líbivými a zajímavými pro větší počet zákazníků. Její skvělé nápady nám velice pomohly na výstavě ISPO v Mnichově, kde každého zaujaly. Velice příjemně nás překvapila její pohotovost, ochota a schopnost pracovat v časové tísni. Díky její fantazii jsme nemuseli nic vymýšlet sami a nebyli jsme nuceni poskytovat jí jekékoliv náměty k tvorbě designu. Její práce byla vždy vkusná a aktuální v rámci světových trendů, avšak neokoukaná a originální.

Doufámě, že bude s náší společností spolupracovat i nadále.

Vojta Caha, OCB Factory